Tím Klokan

Zoznám sa s animátormi, ktorí Ti budú spríjemňovať Tvoj pobyt s nami!

Tu sa dočítaš:
  • Aké majú animátori hobby,
  • V ktorom tábore stretneš svojho obľúbeného animátora,
  • A niečo sa dozvieš aj o hlavných vedúcich!

Zuzka

Som hlavná vedúca tábora, mám na starosti programovú náplň táborov a škôl v prírode. Stojím za výberom oddielových vedúcich a animátorov. Venujem sa Vašim prihláškam, fakturáciám a ďalším "papierovačkám". Rodičia sa na mňa môžu obrátiť s otázkami všetkého druhu, v lete fungujem buď ako ako hlavná vedúca v tábore, alebo sedím v kancelárii a vybavujem všetko potrebné pre ten najlepší chod táborov v jednotlivých strediskách.

Vinco

Starám sa o technické zabezpečenie tábora, milujem všetko okolo lietadiel, áut a motoriek. Zaujíma ma história, zbrane a svoje vedomosti rád odovzdávam deťom. Vojenská tematika je mojou srdcovkou.

Peťo

Čaute! Moje meno je Peťo a celoročne sa venujem táborom a školám v prírode. Vymýšľam pre Vás ten naj program, v lete fungujem ako hlavný vedúci a taktiež ako animátor v Haluzáku. Od malička sa pravidelne venujem futbalu, vo voľnom čase si rád pozriem hokej, futbal, poprípade nejaký dokument. Milujem históriu a výborne ovládam geografiu aj angličtinu. Je so mnou vraj veľa srandy a deti ma majú rady. Vo voľnom čase si rád zahrám FIFU, vyberiem sa s kamarátmi na túru, poprípade si zacvičím doma.

Žanet

Čaute! Moje krásne meno Janette mi vymyslel ocino a som naň patrične hrdá. Ale pokojne ma volajte Žana, poprípade Nany. Milujem život, akciu, zábavu, doma ma takmer nikdy nenájdeš. Keďže moje deti sú už nejaký ten čas dospelé a samostatné, starať sa v tábore, alebo škole v prírode o zdravie detí je pre mňa výzva. Jemné vrásky na mojom čele hovoria o bohatých skúsenostiach, takže žiaden zdravotný problém nie je problém.

Extrém

Som Extrém a som jeden z vedúcich v tábore Légia. Mám 34 rokov a airsoftom sa zaoberám od roku 2003. Medzi moje ďalšie hobby patrí taktická obranná streľba a dynamická streľba. V airsofte sa zaoberám hlavne prieskumom, komunikáciou a špeciálnymi misiami.

Adam

Ahojte! Volám sa Adam a som chalan, ktorý má mnoho záľub – tancujem, hrám na bicie, ale aj programujem. Počas leta žijem tábormi – či už natáčam a strihám videá s YouTubermi alebo relaxujem pri bazéne spolu s Pohoďákmi – Jahoďákmi – a dávam do toho moje maximum. Vždy sa snažím byť pozitívne naladený a tým aj ostatných naladiť na pozitívnu vlnu. Dúfam, že sa v lete uvidíme a užijeme si kopu srandy!

Ninka

Ahojte! Moje meno je Nina, som veselá baba, ktorá má vždy úsmev na tvári. Medzi moje záľuby patrí čítanie kníh a spievanie. Som veľmi dobrý poslucháč, preto sa viem s deťmi otvorene porozprávať a poradiť im. Aktuálne študujem na medicíne. Som cieľavedomý a ambiciózny človek, ktorý sa bez boja nikdy nevzdáva. Verím, že si v tábore užijeme spolu kopec zábavy.

Oňo

Moje meno je Ondrej. Som jeden z vedúcich v Légií. Moje hlavné zameranie v airsofte je maskovanie a prieskum. Okrem airsoftu hrám na gitare.

Maťa

Ahojte, volám sa Maťa, som veselé dievča, plné elánu a zábavy... mám športového ducha, dobre ovládam angličtinu, ktorú viem podať hravým, ale zato zrozumiteľným štýlom, čo sa deťom bude určite páčiť... Študujem v Trnave na pedagogickej fakulte. Som športovo založená, milujem bežecké či loptové hry - vynikám vo volejbale. Mám široký okruh kamarátov a známych, čo mi dodáva skúsenosti v rôznych odvetviach.

Samko

Čaute decká! Som Samko, hyperaktívny chalan ktorý žije tancom a tanec aj študujem na Vysokej škole muzických umení v Bratislave. Rád počúvam hudbu, zaujímam sa o prírodu a milujem klobúky. Do každej výzvy sa hrniem s nasadením a žiaden neúspech ma neodradí.

Adam

Ahojte, volám sa Adam. Tancujem a hrám na gitare. Taktiež mám veľmi rád šport. Prekonávam prekážky a aj sám seba, snažím sa vždy všetko robiť na 100%. Som kamarátsky a zhovorčivý. Milujem výzvy a dúfam, že spolu zažijeme kopec zábavy. Teším sa na vás.

Noro

Ahojte, moje meno je Norbert. Som najnovší animátor v táboroch Légia. Airsoftu sa venujem už 4 roky a teda vás možno viem aj čo to naučiť. S deckami sa snažím vychádzať ako kamarát a som taký "Legiový šašo" takže čakajte odomňa aj veľa zábavy. No viem byť aj tvrdý a vytiahnem z vás to najlepšie. Som nekonfliktný a vždy rád podám pomocnú ruku keď ju treba. So mnou odchádza veškerá nuda a ako sami zistíte,som za každú srandu.

Aďo

Čaute decká, volám sa Aďo a niektorí z vás si ma už isto pamätáte. Tí čo ma už poznajú vedia, že tvorba fotografií a produkcia videa či tvorba grafiky mi určite niesu cudzie. Rád svoje nadobudnuté skúsenosti posúvam ďalej aj napriek tomu, že sám ešte študujem. Už teraz sa teším na nasledujúcu sezónu!

Martin

Nazdar všetci! Volám sa Martin, som pohoďák a nájdete ma vždy s úsmevom od ucha po ucho a keby nemám uši tak aj kolom dookola. Moje hobby sú barmančina, tuning áut, jazdenie na motorkách, airsoft, paintball, som taktiež dobrovoľný hasič... proste v skratke som celkovo dosť aktívny človek čo je radšej vonku a niečo robí než by mal byť zalezený za počítačom alebo nalepený na mobile. Toto leto som si nesmierne užil a už sa teším na to ďalšie s vami!

Naty

Čau! Jmenuju se Naty a jak je asi vidět, jsem z Čech. Od malička lítám s bráchama po lese a hraju airsoft. Miluju přírodu a mám ráda pohyb. Mimo airsoftu hraju závodně florbal, ráda jezdím na kole, od 5 let hraju na klavír a ráda si zadrnkám na kytaru a zazpívám u ohně. V zimě lyžuju a snowboarduju. Zajímám se také o zdravovědu, ale nejradši mám chvíle se super lidmi.

Matúš

Ahoj volám sa Matúš. Som animátorom pre airsoftový tábor. Mám rád hudbu, prírodu a cestovanie. Okrem airsoftu sa vo voľnom čase venujem bushcraftu a zdravotníctvu.

Peťa

Čaute decká, moje meno je Peťa a už dva roky sa v tábore snažím rozdávať svoju pozitivitu všetkým naokolo. Rada kreslím a pečiem. Najčastejšie má nájdete v táboroch YouTube a Pohoda - Jahoda a už teraz sa teším, keď sa stretneme počas leta v tábore!

Maca

Ahojte, volám sa Maca a nemám rada, ak mi niekto vyká, pretože v sebe stále cítim kúsok dieťaťa. Práve preto si užívam každú jednu sekundu s deťmi. Viem byť nadpriemerne empaticka a problémy nikdy neriešim krikom, naopak, snažím sa slovne nájsť riešenie pre každý problém. Moje záľuby nie sú okresné na jeden smer. Zaujíma ma všetko od pschylogie, cez umenie až po techniku a matematiku. Deťom nikdy nechcem dávať najavo, že som ich vedúca. Skôr som kamarátka, ktorá ich ale vždy upozorni, ak robia niečo zlé. Nájdete ma najmä v táboroch určených pre malých a ambicióznych YouTuberov.

Saška

Ahojte, volám sa Saška....niekedy ma ani medzi deťmi nenájdete lebo svojou výškou medzi ne zapadám, ale zato ma vždy zbadáte s úsmevom od ucha k uchu. Veľmi rada pracujem s deťmi, pretože práve ony ma dobíjajú energiou. Som pohodová, ústretová, spoločenská, rada sa učím nové veci, mám rada zvieratá. Rada chodím do prírody, lyžujem, cestujem. Mojou najväčšiou záľubou je pečenie zdravých dobrôt.

Matúš

Nazdar! Volám sa Matúš, som radostný týpek, ktorý miluje bojové športy, tanec a dobré jedlo. Väčšinu času sa smejem a radujem zo života, takže dokážem rozveseliť a rozosmiať ľudí okolo seba. Viem byť úprimný a dám ti najavo, ak niečo robíš dobre či zle. Každým dňom chcem byť lepšou a rozumnejšou verziou samého seba, aj keď nie všetko ide podľa plánov. Dúfam, že si leto spolu užijeme a zoberieme si odtiaľ mnoho zážitkov!

Lucka

Ahojte! Moje meno je Lucka :) Už od malička som každé leto trávila na tábore a spoznávala nových ľudí. Rada hrám tenis, snowboardujem a veľa času trávim v kuchyni pečením. Milujem hudbu a síce neviem tancovať či spievať, všetko čo robím si užívam naplno. Tak dúfam, že sa k nám pridáte a užijeme si leto spolu. Teším sa na vás!

Ľubo

Ahojte! Volám sa Lubo a som chalan, ktorý je vždy vysmiaty a môj humor nemá hranice. Venujem sa cudzím jazykom, strihu videí, hrávam videohry, počúvam hudbu alebo občas aj športujem. Dúfam, že sa v lete spolu stretneme a zažijeme spolu veľa nezabudnuteľných zážitkov.

+421 948 290 609