Denný tábor Haluzák

Si akčný, všestranný, športový typ s rôznymi záľubami? Náš Haluzák je to pravé pre Teba!

Zaži:
  • Laser Arenu,
  • tradičné aj netradičné športy,
  • TV Klokan

Domáca strava

Virtuálna realita

TV Klokan

O tábore

Aj tento rok sme sa pre teba rozhodli pripraviť dennú verziu nášho pobytového Haluzáku. Príď si vyskúšať výber aktivít z našich táborov a možno ti vďaka tomu pomôžeme vybrať tvoje budúce táborové zameranie. Spoznaj nových kamarátov, uži si kopec srandy a smiechu a v neposlednom rade sa môžeš tešiť na tvojich animátorov, ktorí sa už tešia na vaše budúce zážitky.

Deň plný zábavy nás čaká aj na výlete v Trenčíne, najskôr sa vybláznime v Laser aréne a následne sa osviežime na letnom kúpalisku s toboganmi.

Tohtoročnou novinkou je naša TV Klokan. Vyskúšaj si rolu moderátora, postav sa za kameru, natoč a pomôž zostrihať naše celodenné zážitky. Táborové KLOKANOVINY ukážu dospelákom, koľko zábavy sme behom týždňa zažili a zároveň sa pre Vás stanú peknou spomienkou.

Samozrejme nebude chýbať každodenný pohyb v prírode, osviežiť sa zájdeme na Prúdy, kde nás čaká super opekačka a postavíme si bunker v lese.

Zahráme si obľúbené aj novo pripravované táborové hry (Bermudský trojuholník, HUTUTU) a na skvelý obed pôjdeme do reštaurácie Délia, ktorá je pripravená na mlsné detské jazýčky. Z reality sa hravo presunieme do iného sveta, pretože len na našom dennom tábore si vyskúšaš profesionálnu virtuálnu realitu.

Tak neváhaj, počet miest je limitovaný!
Stretávať sa budeme od pondelka do piatka od 8:00 do 17:00.

Pozrite si aj naše
ďalšie tábory

Lokalita

ZŠ HOLUBYHO, PIEŠŤANY

Stretávať sa budeme opäť na ZŠ Holubyho v Piešťanoch (4.ZŠ), pretože len tu nájdete skvelý areál plný stromov, pod ktoré sa schováme pred horúcim slnkom, mnoho trávnatých plôch na hry všetkého druhu, sú tu ihriská na futbal, basketbal a v prípade nepriaznivého počasia máme telocvičňu. Samozrejme máme k dispozícii učebňu, ktorú využívame na odloženie vecí, na hry a rôznu tvorbu.

V cene tábora

  • Obedy - polievka, hlavné jedlo a nápoj,
  • po celý deň pitný režim,
  • animačný program,
  • foto k stiahnutiu,

Poistenie

Odporúčame uzavrieť cestovné poistenie pre prípad storna tábora pred nástupom, alebo počas trvania tábora z dôvodu ochorenia dieťaťa. Poistenie zahŕňa aj úrazové poistenie a poistenie zodpovednosti za škodu na majetku. Príplatok 4€ / 5 dní (Európska cestovná poisťovňa).

Termíny a prihlášky

Termín Počet dní Lokalita Cena Prihlás sa!
19.7. - 23.7.2021 5 dní ZŠ Holubyho 89€ Prihláška